אודותינו

לפרטים נוספים צור קשר עכשיו

050-2701712

לפרטים נוספים צור קשר עכשיו

050-2701712

חברת ערד הנדסה מתמחה בענף הצבעים מעל ל-20 שנה. החברה הינה בין החברות המובילות בארץ בתחום מכשירי המדידה בענף יישום צבע וציפויים לפי תקניISO, ASTM, BS, SSPC ועוד. חברתנו הינה היבואנית הבלעדית של מוצרי DeFelsko.

חברת DeFelsko הינה החברה המובילה בארה"ב של מכשירי עובי הציפוי ופרמטרים נוספים בתחום יישום צבע. בעלת מוניטין של למעלה מחמישים שנים בתחום.

DeFelsko הינה חלוצה וחדשנית בתחומה ומייצרת מגוון רחב של מכשירים למדידת פרמטרים של בחינת איכות הצביעה והציפוי, בשלבי העבודה השונים, החל משלב ההכנות לצביעה ועד לאחר סיומה. החברה היא הראשונה ששילבה במכשיר אחד מדידה של עובי ציפוי על ברזל ועל מתכות אחרות, כאשר המכשיר יכול לזהות באופן אוטומטי את המצע. כמו כן היא הראשונה להציע מכשיר אולטרסוני המודד על חומרים שאינם מתכתיים כגון פלסטיק, עץ ובטון.

DeFelsko הינה משתתפת פעילה במספר ארגונים מרכזיים (SSPC, NACE, ASTM, ISO) על מנת לשפר ולקדם את המדע של בדיקות הציפוי ומוכרת כיצרנית המובילה האמריקנית של מכשירי בדיקת איכות.

מגוון המוצרים שאנו מציעים הינו מעל ל-70 דגמים של עובי ציפוי ומכשירים בדיקה, המשמשים למגוון רחב של יישומים בתעשיות בארץ ובעולם. המכשירים כוללים מדידת עובי צבע יבש, רטוב, דרגת החספוס, נקודת הטל, אדהזיה, עובי דופן, צביעה באבקה ועוד. כל המכשירים פשוטים לתפעול, עמידים בפני נפילות ושריטות ובעלי תוחלת חיים ארוכה במיוחד.

קיימת תוכנה חינמית זמינה בענן להפקת דוחות מדידה. כאשר את רוב המדידות ניתן לבצע באמצעות הטלפון הסלולרי (באמצעות מתאם ואפליקציה).

אנו מציעים גם קיט חסכוני הכולל גוף תצוגה דיגיטלית (גדולה וצבעונית) ומגוון גששים לפרמטרים שו נים.

כמו כן אנו מספקים שירותי כיול למכשירי עובי צבע בהתאם לדרישת 9000 ISO.

בין לקוחותינו ניתן למצוא חברות מהמובילות בישראל, דוגמת מפעלי ים-המלח, חברת הברום, רותם דשנים, חברות הדלק, חברת החשמל ועוד לצד מפעלי תעשיה זעירה, קבלני קונסטרוקציה, מפקחי צבע ומכוני בדיקת רכב בכל רחבי הארץ.

אנו מזמינים אותכם להתרשם ממגוון המוצרים שאנו מציעים בקטלוג, באתר היצרן או ליצור אתנו קשר ישירות ונעמוד לשירותכם למציאת הפתרון המתאים בשבילכם.

בנוגע לפתרונות של צבע ומוצרים נלווים לתעשייה ולרכב (Hemple, Kanat, Polaron POLIKOR, Moble) אנא פנה לכתובת info@aradpaints.co.il או לטלפון 08-9953666

50

שנות איכות ונסיון

37

מכשירים ואופציות שונות

בין לקוחותינו