אודותינו

חברת ערד הנדסה מתמחה בענף הצבעים מעל ל-20 שנה. החברה הינה בין החברות המובילות בארץ בתחום מכשירי המדידה בענף יישום צבע וציפויים לפי תקניISO, ASTM, BS, SSPC ועוד. חברתנו הינה היבואנית הבלעדית של מוצרי DeFelsko.


חברת DeFelsko הינה החברה המובילה בארה"ב של מכשירי עובי הציפוי ופרמטרים נוספים בתחום יישום צבע. בעלת מוניטין של למעלה מחמישים שנים בתחום.
DeFelsko הינה חלוצה וחדשנית בתחומה ומייצרת מגוון רחב של מכשירים למדידת פרמטרים של בחינת איכות הצביעה והציפוי, בשלבי העבודה השונים, החל משלב ההכנות לצביעה ועד לאחר סיומה. החברה היא הראשונה ששילבה במכשיר אחד מדידה של עובי ציפוי על ברזל ועל מתכות אחרות, כאשר המכשיר יכול לזהות באופן אוטומטי את המצע. כמו כן היא הראשונה להציע מכשיר אולטרסוני המודד ציפוי על חומרים שאינם מתכתיים כגון פלסטיק, עץ ובטון.
DeFelsko הינה משתתפת פעילה במספר ארגוני תקינה מרכזיים (SSPC, NACE, ASTM, ISO) על מנת לשפר ולקדם את המדע של בדיקות הציפוי ומוכרת כיצרנית המובילה האמריקנית של מכשירי בדיקת איכות. 

מגוון המוצרים שאנו מציעים הינו מעל ל-100 דגמים של עובי ציפוי ומכשירי בדיקה ומדידה המשמשים למגוון רחב של יישומים בתעשיות בארץ ובעולם.
המכשירים כוללים מדידת עובי צבע יבש, רטוב, דרגת החספוס, נקודת הטל וטמפרטורה, אדהזיה, עובי דופן, צביעה באבקה ועוד. כל המכשירים פשוטים לתפעול, עמידים בפני נפילות ושריטות ובעלי תוחלת חיים ארוכה במיוחד. כל המכשירים פשוטים לתפעול, עמידים בפני נפילות ושריטות ובעלי תוחלת חיים ארוכה במיוחד.

מכשירי בדיקה

קיימת תוכנה חינמית זמינה בענן להפקת דוחות מדידה. את רוב המדידות ניתן לבצע באמצעות הטלפון הסלולרי (באמצעות מתאם ואפליקציה).

הפטנט הייחודי של  DeFelsko הינו גוף תצוגה דיגיטלי משותף (מסך מגע גדול וצבעוני ) למגוון מכשירי מדידה ובדיקה.

כמו כן אנו מספקים שירותי כיול למגוון המכשירים בהתאם לתקן 17025ISO .

קיימת תוכנה חינמית זמינה בענן להפקת דוחות מדידה. כאשר את רוב המדידות ניתן לבצע באמצעות הטלפון הסלולרי (באמצעות מתאם ואפליקציה).

בנוסף אנו היבואנים של חברת Helantec חברה גרמנית המתמחה במכשירי מדידה של גזים (ארגון וקריפטון) בשמשות כפולות.

בין לקוחותינו ניתן למצוא חברות מהמובילות בישראל, דוגמת מפעלי ים-המלח, חברת הברום, רותם דשנים, חברות הדלק, חברת החשמל, מפעלים ביטחוניים ועוד לצד מפעלי תעשיה זעירה, קבלני קונסטרוקציה, מפקחי צבע ומכוני בדיקת רכב בכל רחבי הארץ.

אנו מזמינים אותכם להתרשם ממגוון המוצרים שאנו מציעים באתר או ליצור אתנו קשר ישירות ונעמוד לשירותכם למציאת הפתרון המתאים בשבילכם.

 

0
שנות מסורת
+ 0
לקוחות מרוצים
בין לקוחותינו