שאלות ותשובות

גוף המכשיר PosiTector מקבל את כל סוגי הגששים בסדרה (6000, 200DMP, IRT, RTR, SPG SST, SHD, BHI, UTG) ובהחלפת גשש המכשיר הופך מיידית למכשיר אחר בסדרה : מכשיר למדידת עובי צבע על גבי מתכות, מכשיר למדידת תנאי סביבה (נקודת טל וטמפרטורה), מדידת עובי צבע על גבי חומרים שאינם מתכתיים (בטון, עץ לסטיק ועוד) ,מדידת עובי דופן, מדידת חספוס, מדידת מליחות ומדידת קשיות.

ת: לא, אנו מספקים תעודת כיול ושנתיים אחריות לכל מוצרי Defelsko  ללא תשלום נוסף.

מכשירי Defelsko כוללים תעודת כיול ללא תאריך תפוגה או סיום. ארגונים רבים עם תוכניות איכות ותוכניות הסמכה מחדש דורשים כיול מחדש שנתי, וזו נקודת התחלה טובה עבור רוב המשתמשים. אנו ממליצים ללקוחותינו לקבוע מרווחי כיול בהתבסס על הניסיון וסביבת העבודה שלהם. בהתבסס על הידע שלנו על המוצר, הנתונים והמשוב של הלקוחות, מרווח כיול של שנה מהתאריך שבו המכשיר הוכנס לשימוש הוא נקודת מוצא טובה. לשימוש מועט ניתן לקבוע מרווח כיול של שנתיים לכיול.

ת: חברת Defelsko בדקה ומצאה כי תודות לטכנולוגיה מתקדמת פרק הזמן שהמכשיר היה על המדף לפני תחילת השימוש בו אינו נכלל בתקופת מרווח הכיול, לכן תאריך תחילת השימוש המכשיר בפועל ירשם על תעודת הכיול.

ת: במקרה זה גשש מגנטי F וגם גשש לא מגנטי N לא ימדדו כהלכה. אנו פיתחנו שיטה ייחודית של שילוב שתי שיטות המדידה F וN תוך שימוש במגנט קבוע של שיטת F לנטרול מגנטיות הפלב"מ ומדידה באמצעות N המספקת תוצאות מדויקות.